Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Małkowo

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem Małkowo

Małkowo,pomorskie

1 750 000 zł274,70 m² 6 370,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

DO sprzedania dom wolnostojący 5 pokoi Z dwoma garażami na dużej pięknie zagospodarowanej działce - małkowo! lokalizacja: dom położony jest w Małkowie w spokojnej, cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Małkowo,pomorskie

749 000 zł113,50 m² 6 599,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość zlokalizowana jest w doskonałej lokalizacji w bliskiej odległości od Trójmiasta. Budynek znajduje się na działce o powierzchni łącznej 1000m2 (500m2 dla każdej.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł999 m² 269,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona we wsi Małkowo, koło Żukowa. Jest płaska, prostokątna. Wyjazd na drogę jest od strony północnej, co oznacza że ogród można zorganizować na południowej części działki. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 508 m² 238,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 M | małkowo | ul. Zielona | gm. Żukowo atuty nieruchomości działka o powierzchni 1500 m regularny, prostokątny kształt terenu korzystne wymiary ok. 20 m x 75.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Dom z garażem Małkowo

Małkowo,pomorskie

1 690 000 zł198 m² 8 535,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:878 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 198 m, położony na zagospodarowanej działce 878 m w spokojnym Małkowie, z szybkim dojazdem do Gdańsk. Nieruchomość gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie

Małkowo,pomorskie

2 990 000 zł24 788 m² 120,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale - działka rolna o powierzchni 2,1 ha ( użytki riiib i psiii klasa) oraz działka 3190 m kw z zabudowaniami: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł899 m² 276,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Małkowo 899 m na sprzedaż - blisko Gdańska i Żukowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Małkowie o powierzchni 899 m , położona w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Małkowo

Małkowo,pomorskie

649 000 zł84,40 m² 7 689,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kameralne mieszkanie w bliźniaku z ogródkiem | okolica Żukowa | 84,40 m | 4 pokoje | działka 500 m przedsprzedaż - wyjątkowo dobre warunki finansowe. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

234 960 zł979 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona 20 km od Gdańska w miejscowości Małkowo z wz Na sprzedaż działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Lokalizacja Małkowo, malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł995 m² 241,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedażą jest działka budowlana z warunkami zabudowy w Małkowie przy ulicy Żurawiej (na samym końcu w najpiękniejszym miejscu, blisko zieleni) o powierzchni 995 m2. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Małkowo,pomorskie

2 990 000 zł584,70 m² 5 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:24 788 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale gospodarstwo - działka o powierzchni 3190 m kw z zabudowaniami: budynek mieszkalno - gospodarczo - składowy z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Małkowo

Małkowo,pomorskie

820 000 zł123,52 m² 6 638,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta dostępna w Projekt House Nieruchomości, 0% prowizji od kupującego. Domy dostępne od zaraz Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej, położone w miejscowości Małkowo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

276 750 zł1 107 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Małkowie. nr działki: 180/81 Grunt niezabudowany o łącznej powierzchni 1107m w Małkowie gm. Żukowo Działka: objęta.

Szczegóły ogłoszenia

347 200 zł1 240 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane położone 20 km od Gdańska w miejscowości Małkowo z wz Na sprzedaż dwie przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną. Lokalizacja Małkowo, malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 030 m² 281,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka Z pozwoleniem na budowę lokalizacja: małkowo to niewielka urokliwa miejscowość, położona w gminie Żukowo, tuż przy trasie Gdynia - Kościerzyna. Stąd zarówno do Gdyni jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Małkowo

Małkowo,pomorskie

649 000 zł84,40 m² 7 689,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Mam do zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w bardzo spokojnej, zielonej i urokliwej okolicy. Dom posiada dwupoziomowy, świetny rozkład, który umożliwia łatwe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Małkowo

Małkowo,pomorskie

649 000 zł96 m² 6 760,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Szukasz nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Trójmiasta? Oferta bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera. Ta inwestycja w Małkowie to idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Willa, ul. Pałacowa

Małkowo,pomorskie

999 999 zł2 053 m² 487,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:10 930 m²

Przedmiotem oferty jest Zabytkowy Pałac w Małkowie, położony w gminie Żukowo (woj. pomorskie), przeznaczony do kompleksowego remontu i adaptacji zgodnie z preferencjami inwestora. *.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Zielona

Małkowo,pomorskie

269 000 zł1 242 m² 216,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy - Małkowo | 1242 m | narożna Zapraszamy do zapoznania się atrakcyjną działką budowlaną na sprzedaż, położoną w miejscowości Małkowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Małkowo,pomorskie

2 990 000 zł584,70 m² 5 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:24 788 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale: działka o powierzchni 3190 m kw z zabudowaniami: budynek mieszkalno - gospodarczo - składowy z dwoma garażami.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Lokal handlowy, ul. Gdyńska

Małkowo,pomorskie

2 580 000 zł1 220 m² 2 114,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna W pepper house nieruchomości! atuty - Lokal handlowo-usługowo-mieszkalny - duża działka 2153 m2 z ogrodem - warsztat samochodowy - hotel - restauracja - część mieszkalna -.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł856 m² 315,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Gdyńska

Małkowo,pomorskie

2 590 000 zł1 220 m² 2 122,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Multifunkcyjny obiekt przy dk20 W małkowie koło Żukowa! 3 minuty od nowego Węzła Obwodnicy Metropolitarnej! Umów się z nami na bezpłatną prezentacje. Nieruchomość położona jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Małkowo

Małkowo,pomorskie

1 750 000 zł203 m² 8 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom I piętrowy o powierzchni 203 m2, położony w Małkowie w gminie Żukowo. Dom posadowiony przy drodze asfaltowej, w głębi działki co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

2 465 280 zł13 696 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność na sprzedaż 10 działek W małkowie opis: przedmiotem sprzedaży są działki zlokalizowane w urokliwej części miejscowości Małkowo. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

2 350 000 zł26 150 m² 89,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Posiadłość 2,6 ha (działka, dom, las) Na sprzedaż bezpośrednio nieruchomość o powierzchni ok. 2,6 ha, położona w Miszewie (gmina Żukowo) koło Gdyni. 1. Najważniejsze atuty: świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małkowo +3 km

480 000 zł1 569 m² 305,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka na wzgórzu - Miszewo, dogodna lokalizacja blisko Gdyni i Gdańska Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, bo pijesz ją z widokiem na zieleń, a nie na sąsiada.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małkowo +3 km

12 099 000 zł22 000 m² 549,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka inwestycyjna tuż przy drodze gdyńskiej W pobliżu węzła miszewo opis: działka o powierzchni 22 000 m2 idealnie nadaje się pod budowę hali magazynowej, biurowca, siedziby.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małkowo +3 km

2 700 000 zł4 500 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małkowo +3 km

198 000 zł9 800 m² 20,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wystawiam działki o łącznej powierzchni 9800 m2. Działki znajdują się w miejscowości Miszewo w powiecie kartuskim. Jest to spokojna, zielona okolica, skąd do Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małkowo +3 km

27 500 000 zł73 451 m² 374,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka inwestycyjna tuż przy węźle miszewo I przy drodze krajowej 20 - gdyńskiej opis: nieruchomośc składa się z dwóch działek gruntu. Działka o powierzchni 36 265 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małkowo +3 km

220 000 zł1 029 m² 213,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1029 m2 w miejscowości Kczewo w gminie Przodkowo. Media: woda, prąd, kanalizacja oraz światłowód przy działce. Wymiary działki 29,5 m x 35 m. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małkowo +3 km

195 800 zł979 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przodkowo - Młynek, dwie działki z panoramicznym widokiem na całą okolice. Oferta dotyczy działek o pow. 979m2, 980m2, położonych na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małkowo +3 km

175 000 zł812 m² 215,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 812 m2 położonej w miejscowości Młynek, gmina Przodkowo w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim z wydanym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małkowo +3 km

195 000 zł1 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży pięknie położonej działki budowlanej o powierzchni 100 m2 znajdującej się w miejscowości Młynek, w powiecie kartuskim, gmina Przodkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małkowo +3 km

240 000 zł1 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 działek o powierzchniach 1000 m2 i 1020 m2 położonych w miejscowości Kczewo, w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małkowo +3 km

219 000 zł983 m² 222,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: - prostokątny kształt, - łatwy dojazd do Trójmiasta, - bliskość terenów zielonych i jeziora, - płaski teren, - przyłącza wody, prądu i gazu w drodze. Lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małkowo +3 km

1 900 000 zł260 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:777 m²

Nowa oferta bez dodatkowego wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Szukasz atrakcyjnego, przestronnego domu z możliwością dodatkowego dochodu to nieruchomość dla Ciebie. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małkowo +4 km

470 000 zł5 339 m² 88,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna działka budowlana z mediami - Pępowo! Idealna pod nieruchomość z dużym ogrodem! lokalizacja: nieruchomość położona w Pępowie, co daje doskonałe połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małkowo +4 km

980 000 zł107,63 m² 9 105,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie "bliźniaczej" w Pępowie. Budynek z 2011 r, oddany do użytkowania 05/01/2012, z garażem w bryle budynku i z niewielkim ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małkowo +4 km